Newsy

Jak tanio kupić nowy telewizor?

Wybór telewizora to nie jest tak prosta sprawa, jak mogłoby się wydawać. Jednak jak już wybierzesz markę, technologię, a nawet model, musisz jeszcze znaleźć sklep. Aby nieco zaoszczędzić, nie kupuj TV w pierwszym lepszym sklepie.

Możesz udać się do galerii handlowej albo wejść na stronę znanej sieciówki i kupić wybrany model. Zapłacisz kartą i wracasz już z nowym sprzętem – albo nawet masz dowóz w cenie. Prawda, że banalnie proste? Pomyśl jednak, że w ten sposób przepłacasz – często można znaleźć ten sam telewizor dużo taniej. Poświęć chwilę na poszukiwania i oszczędzaj!

Duże i popularne sklepy elektroniczne oferują co prawda spory wybór modeli i często organizują promocje oraz wyprzedaże, ale ceny i tak są zawyżane. A zatem – gdzie szukać?

Sklepy internetowe. Na początku warto sprawdzić ofertę sklepów internetowych. Nie zatrudniają ogromnego personelu, nie potrzebują też dużych magazynów, a z tego wynikają bardziej przyjazne ceny.

Porównywarki. Porównywarki – m.in. Skąpiec czy Ceneo – są bardzo pomocne! Warto zawsze sprawdzić tu ceny interesujących nas produktów. Wpisujesz model i czekasz na wyniki – jeśli coś Cię zainteresuje, od razu przechodzisz do sklepu.

Aukcje. Popularne Allegro też może być pomocne – inne portale aukcyjne także, ale wiadomo, kto u nas przoduje. Poszukaj modelu, który wpadł Ci w oko, a może uda Ci się kupić go dużo taniej.

Pamiętaj też, aby na zakupach kierować się rozsądkiem. Nie warto decydować się szybko, chwytać się okazji, bo sprzedawca nalega, że promocja zaraz się skończy. Zastanów się, wszystko sprawdź dokładnie i dopiero kup wymarzony nowy telewizor.